Guesthouse Sakina Colva

75 billeder
Se værelser og priser
Indtjekning
Vælg dato
Udtjekning
Vælg dato
Værelser og Gæster2 Gæster, 1 værelse
Vi åbner Booking.com i en ny fane for en fair sammenligning.
Guesthouse Sakina Colva
$$$$

Beskrivelse

Med gratis parkering og en have, ligger Guesthouse Sakina Colva i Colva. Colva center kan man nå inden for 15 minutters gang.

Værelser

Gæsterne kan nyde udsigt over haven. Nogle af værelserne har et køleskab og en kedel til selvforplejning.

Mad og drikke

Babu Moshai serverer en række indiske lækkerier et par skridt fra stedet.

Licensnr.: HOTS000433

Godt at vide
Check-in/Check-ud
fra 14:00-23:00
fra 06:00-10:00
Faciliteter
Privat parkering er mulig på stedet gratis.
Der er gratis Trådløst internet hotelværelser.
Anden information
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt.
Sprog
engelsk, hindi, Malayalam, tamilsk
Bygning
Antal værelser:7
Priskalender
Tjek tilgængelighed og priser for dine datoer nu!

Værelser & Tilgængelighed

Dobbeltværelse Deluxe
  • Maks:
    2 personer
  • Sengemuligheder:
    Kingsize-seng
  • Brusebad
  • Klimaanlæg
Lejlighed med to soveværelser
  • Maks:
    4 personer
  • Sengemuligheder:
    Kingsize-seng
  • Udsigt over Haven
  • Brusebad
  • Balkon

Faciliteter

Vigtigste faciliteter

Gratis WiFi

Gratis WiFi på værelserne

Gratis parkering
Bagageopbevaring
24-timers service
Shuttle-service

Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)

TV

Fladskærms TV

Køkenfaciliteter

Kedel

Køkkengrej/ Køkkenredskaber

Ingen kæledyr tilladt

Kæledyr ikke tilladt

Services

  • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
  • Biludlejning

Fritidsfaciliteter

  • Have

Udsigt fra værelset

  • Udsigt over Haven

Værelsesfaciliteter

  • Gratis WiFi på værelserne
  • Klimaanlæg
  • Dagligstue
  • Spisebord
  • Strygeservice

Køkken

  • Kedel
  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

Medier

  • Fladskærms TV
Vis alle faciliteterSkjul faciliteter

Vigtige oplysninger om Guesthouse Sakina Colva

💵 Laveste værelsespris <br /> 89 DKK
📏 Afstand til centrum 1.0 km
✈️ Afstand til lufthavn 29.6 km
🧳 Nærmeste lufthavn Goa Lufthavn, GOI

Beliggenhed

Adresse
Adressen er blevet kopieret.
102/3, 2Nd Ward, Colva, Indien, 403708
Se på kort
102/3, 2Nd Ward, Colva, Indien, 403708
  • Populære seværdigheder
  • I nærheden
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheden
Kirke
Vor Frue af Nådens Kirke
560 m
Restaurant
Cherry Tomato
1.1 km
Restaurant
Bambooze bar and restaurant
1.1 km
Restaurant
Zeeba
1.1 km

Anmeldelser om Guesthouse Sakina Colva

8.7 /10
Fantastisk
188 anmeldelser
Verificerede anmeldelser  
Oplev topbedømte muligheder gennem anmeldelser, vi verificerer fra vores side og Booking.com.
Boede du der?
Del din oplevelse med os.
Skriv en anmeldelse

Ofte stillede spørgsmål om Guesthouse Sakina Colva

Hvilke attraktioner kan vi besøge under vores ophold i et Guesthouse Sakina Colva hotel?
Froggyland samt Colva Strand er blandt de bedst bedømte steder, der er tilgængelige henholdsvis 15 og 10 minutters kørsel fra et Guesthouse Sakina Colva hotel.
Hvad er den nærmeste lufthavn til Guesthouse Sakina Colva hotel?
Den nærmeste lufthavn til Guesthouse Sakina Colva hotel er lufthavnen Goa (30 km), og den kan nås med en 34-minutters biltur.
Er der lufthavnstransport på det Guesthouse Sakina Colva?
Lufthavnsbus er en af de tjenester, som det Guesthouse Sakina Colva. Tilbyder. Informer venligst hotellets personale om dit forventede ankomsttidspunkt.
Kan jeg efterlade min bil gratis på hotellet? parkeringsplads?
På hotellet er gratis privat parkeringsplads gratis privat parkeringsplads tilgængeligpå stedet gratis.
Er der nogen spisemuligheder tæt på Colva hotellet?
Under deres ophold på Colva hotellet kan gæsterne nyde et måltid i den nærliggende restaurant Sea Sun and Sand, der tilbyder mellemprisniveau eller besøge Babu Moshai med en høj gæstebedømmelse - 8 ifølge til gæsternes anmeldelser - samt mellemprisniveau.
Hvor meget koster et værelse på Guesthouse Sakina Colva?
Prisen for et værelse i Guesthouse Sakina Colva starter ved 15$.
Hvilken slags værelser tilbyder det Guesthouse Sakina Colva hotel?
Sådanne værelsestyper som Lejlighed med et soveværelse, Lejlighed med to soveværelser og Værelse Deluxe med en queensize-seng er tilgængelige på det Guesthouse Sakina Colva hotel.
Hvilke faciliteter er inkluderet i værelserne på hotellet?
De fleste værelser på hotellet inkluderer en balkon og et opholdsområde samt et fladskærms TV med satellitkanaler og WiFi.
Er hotellets personale flersproget på det Guesthouse Sakina Colva?
Ja, personalet på det Guesthouse Sakina Colva hjælper dig på tamilsk, hindi og engelsk.
Se værelser og priser
Indtjekning
Vælg dato
-
Udtjekning
Vælg dato
Værelser og Gæster2 Gæster, 1 værelse